• Anasayfa
  • |
  • İMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Boot Düsseldorf 2024 Uluslararası Tekne ve Denizcilik Fuarı’nı Ziyaret Etti

İMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Boot Düsseldorf 2024 Uluslararası Tekne ve Denizcilik Fuarı’nı Ziyaret Etti

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Kıran ve beraberindeki Heyet, 20 Ocak 2024 Cumartesi günü, Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen, Boot Düsseldorf 2024 Uluslararası Tekne ve Denizcilik Fuarı’nın açılışına katıldı.

İMEAK DTO Heyetinde, Meclis Başkanımız Başaran Bayrak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Şube Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz yer aldı.

Başkanımız Tamer Kıran ve beraberindekiler, fuarın 12 no’lu dalış holünde yer alan Odamız standında Türkiye’nin Düsseldorf Başkonsolosu Ali İhsan İzbul, Başkonsolosluk Ticaret Ataşesi İrem Ekmekçi Konuk ve Messe Düsseldorf Direktörü Petros Michelidakis’i ağırladı.

Tamer Kıran, Başkonsolos Ali İhsan İzbul ve Heyet Üyeleri daha sonra fuara katılan firmalarımıza ziyarette bulundu. Heyet üyelerimizden bir bölümü, Odamız standında grup katılımcısı olarak yer alan Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığının tanıtım toplantısına da katıldı.

Alanında Dünya’nın en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen Boot Düsseldorf Fuarı, 20-28 Ocak tarihleri arasında düzenleniyor, 16 sergi salonunda, deniz turizmi ile ilgili tüm ürünler, ekipmanların yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki turizm destinasyonları tanıtılıyor.

Tüm Sliderlar